Esame  dėkingi Yachting 2000 įmonei ir jos vadovui Eduardui už nepriekaištingai suorganizuota kelionę katamaranu po Kroatijos salas. Sugrįšime dar ne kartą.

Česlovas - 2022-02-15

Nepakartojamas poilsis! Likome sužavėti! Tikrai dar grįšime ir nekart!

Alina - 2021-05-11

Labai įdomus poilsio būdas. Yachting2000 darbuotojai mandagus, nepriekaištingas aptarnaujančio personalo darbas. Jachtos būklė puiki, noriu pabrėžti ypatingą švarą. Būtinai sugrįšime.

Petras - 2021-03-18

Likome sužavėti poilsiu jachtoje! Pirmą kartą rinkomės nestandartinės atostogas ir tikrai neapsirikome. Dabar kartosime kiekvienais metais, nes yachting2000 siūlo begalę įspūdingų maršrutų, tikiu kad liko dar daug nepamatytų ir neaplankytų salų, miestelių bei lankytinų vietų, todėl kaskart parsivešime vis naujus įspūdžius. Ačiū už tobulą aptarnavimą, konsultacijas visais klausimais, ir pagalbą kiekviename žingsnyje! Jūs tobuli.

Jelena - 2021-01-27

Labai neblogas aptarnavimas, puikus Yachting2000 darbuotojų darbas ir pasiūlyti maršrutai Kroatijoje. Jachtoje buvo ypatinga švara, patalinė nauja tiesiog blizganti. Visos priemonės ir butinė technika nuo viryklės iki dušo kabinos techniškai tvarkingos ir labai geroje būklėje. Norėčiau dar kartą sugrįžti

Zbignev - 2020-11-08

Labai dėkojame Jūsų nuostabiai įmonei! Ypatingai jos vadovui, Eduardui, kuris visą mūsų kelionę padarė tiesiog nepamirštamą, bei padėjo visais kelionės klausimais! Mūsų poislis Jūsų dėka – tapo neprekaištingas! Mums ir mūsųsvečiams labai viskas patiko. Likome sužavėti Jūsų įgulos aptarnavimu, nuoširdumu ir dėmesingumu! tirai dar ne kartą pas Jus apsilankysime.

Ana - 2020-09-17

Buvote Yachting2000 klientu? Parašykite savo nuomonę apie mūsų darbą.