Yachting 2000 @Cannes Yachting Festival 2022!

Didžiausias ir svarbiausias jachtų festivalis Europoje vyko 2022 m. rugsėjo 6-11 dienomis Kanuose, pačiame Prancūzijos Rivjeros centre. Festivalyje buvo pristatyta beveik 650 jachtų ir burinių valčių,
Esame tikri, kad investicija į jachtą yra tikrai gera gyvenimo investicija. Mes siūlome geriausias finansines sąlygas ir siūlome išsamią valdymo programą mūsų užsakomoms jachtoms. Kaip gerą galimybę investuoti, džiaugiamės galėdami pristatyti išskirtinį visiškai elektrinį Sunreef 80 Eco. Dėl modernios hidroelektrinės sistemos šis naujas modelis taip pat gali gaminti savo elektrą burėmis.
Be to, Kanų jachtų festivalyje turėjome galimybę sutikti mūsų gerą draugę ir partnerę, išskirtinę Italijos laivų statyklos „Solaris Yachts“ atstovę Austrijoje – ponią Eva Mayer, Mayer Yachts. Džiaugiamės galėdami pamatyti vieną didžiausių Solaris Yachts modelių – Solaris 64 RS! Tai prabangi, itin novatoriška 19,40 metrų ilgio kreiserinė jachta, pasižyminti puikiomis buriavimo savybėmis, leidžianti greitai ir komfortiškai keliauti.
„Yachting 2000“ komanda pasisėmė naujų idėjų, užmezgė naujų kontaktų ir įdomių dialogų. Su nekantrumu laukiame artėjančio Kanų jachtų festivalio!